کشتی آزاد ایتالیا، حذف احسان پور و امامی، انتها کار نمایندگان ایران با 2 مدال طلا

به گزارش کتاب ارزان، نمایندگان کشورمان با کسب 2 مدال طلا به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام پلیکونه ایتالیا خاتمه دادند.

کشتی آزاد ایتالیا، حذف احسان پور و امامی، انتها کار نمایندگان ایران با 2 مدال طلا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام متئو پلیکونه که جزء رنکینگ اتحادیه دنیای کشتی محسوب می گردد، روزهای 27 و 28 دی ماه در شهر رم ایتالیا برگزار گردید که نمایندگان کشورمان در این مسابقات توسط محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع در اوزان 97 و 125 کیلوگرم به 2 مدال طلا دست یافتند. بهنام احسان پور و یونس امامی در اوزان 65 و 74 کیلوگرم دیگر نمایندگان کشورمان در این مسابقات بودند که از دور رقابت ها کنار رفتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات به توضیح زیر است:

در وزن 65 کیلوگرم بهنام احسان پور در دور نخست مقابل گور اوگانسیان دارنده مدال برنز بازی های اروپایی از اوکراین با نتیجه 4 بر 4 پیروز شد وی در دور بعد در مصاب با واسیلی شوپتار دارنده مدال برنز دنیا از اوکراین با نتیجه 6 بر 4 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، احسان پور حذف شد.

در وزن 74 کیلوگرم یونس امامی در دور نخست با نتیجه 15 بر 5 از سد جیمز گرین دارنده مدال نقره دنیا از آمریکا گذشت. وی در دور دوم مقابل فضلی اریلماز از ترکیه با نتیجه 7 بر یک شکست خورد و با توجه به شکست خوردن این حریف ترک در دورهای بعد، امامی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر علیشیر یرگالی دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 10 بر صفر از سد بو نیکال از آمریکا گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله کایل اسنایدر قهرمان المپیک و دنیا از آمریکا را با نتیجه 8 بر صفر و ضربه فنی شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. محمدیان در این مرحله در یک کشتی زیبا با نتیجه 11 بر صفر از سد آبراهام کونیدو دارنده مدال برنز دنیا از ایتالیا گذشت و راهی ملاقات فینال شد. وی در این ملاقات الکساندر هوشتین دارنده مدال نقره اروپا از کشور بلاروس را با نتیجه 9 بر صفر مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر و ضربه فنی یوسوپ باتیرمورزایف دارنده مدال برنز زیر 23 سال دنیا از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل نیک ماتوهین از آلمان با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی ملاقات فینال شد. زارع در ملاقات پایانی مقابل بیلال ماخوف قهرمان دنیا از روسیه با نتیجه 5 بر 3 به پیروزی دست یافت و صاحب مدال طلا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 598

به "کشتی آزاد ایتالیا، حذف احسان پور و امامی، انتها کار نمایندگان ایران با 2 مدال طلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد ایتالیا، حذف احسان پور و امامی، انتها کار نمایندگان ایران با 2 مدال طلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید