اجرای شش نشست تخصصی همزمان با دومین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش کتاب ارزان، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، روز دوشنبه (چهارم بهمن ماه1400) همزمان با دومین روز از نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ساعت 10 الی 12 میزگرد آنالیز نشر الکترونیک آثار ادبی با حضور عبدالله گلباف (معاون فراوری انتشارات سوره مهر)، قاسم صفایی نژاد (مدیرعامل نشر صاد) و مرتضی کاردر (مدیرعامل نشر هرمس) برگزار می گردد. مریم فردی مجری این برنامه خواهد بود.

اجرای شش نشست تخصصی همزمان با دومین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران

در ادامه این برنامه ها، از ساعت 14 الی 16 نشست معرفی و آنالیز کتاب نگاهی تازه به نظریه ادبی با حضور عیسی امن خانی (نویسنده)، بهادر باقری (منتقد) و هیوا حسن پور (منتقد) برگزار می گردد. اجرای این برنامه بر عهده فواد مولودی است.

چالش های زنجیره ارزش در نشر الکترونیکی و چاپی (از خلق محتوا تا مخاطب شناسی) با تمرکز بر کتب دانشگاهی دیگر نشستی است که از ساعت 16 الی 18 با حضور محمد بلوریان تهرانی و اعظم رحیمی نیک و محمدرضا مهدوی راد برگزار می گردد.

نشست اقتباس از کتاب های طنز داستانی در سینما و تلویزیون نیز از ساعت 18 الی 20 با حضور داود امیریان و محمدرضا شمس برگزار خواهد شد و بهزاد توفیق فر اجرای این برنامه را بر عهده خواهد داشت.

نشست های آنالیز نشر الکترونیک آثار ادبی، معرفی و آنالیز کتاب نگاهی تازه به نظریه ادبی، چالش های زنجیره ارزش در نشر الکترونیکی و چاپی (از خلق محتوا تا مخاطب شناسی) با تمرکز بر کتب دانشگاهی و اقتباس از کتاب های طنز داستانی در سینما و تلویزیون به وسیله آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneketab@ در ساعات یادشده قابل مشاهده است.

بعلاوه از ساعت 14 الی 17 نشست حمایت از ترجمه کتاب کودک با حضور فرناندا دانتاس (مدیرامور بین الملل اتاق کتاب برزیل و مدیر ناشران برزیلی)، الیور میستاد (مشاور عالی برنامه گرنت نورلا کشور نروژ)، علیرضا نوری زاده (نماینده گرنت ایران) و از ساعت 18 الی 20 دومین روز نمایشگاه نشست فروش کتاب کاغذی با حضور کامران یراقچی، سعید مکرمی و جمال خداپناهی برگزار خواهد شد.

نشست فروش کتاب کاغذی نیز در ساعت مقرر به صورت زنده از صفحه خانه کتاب و ادبیات ایران در اینستاگرام به آدرس @khaneh.ketab.adabiat قابل مشاهده است.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن ماه شروع و تا دهم بهمن ماه 1400 به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند به ketab.ir مراجعه نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 2012

به "اجرای شش نشست تخصصی همزمان با دومین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای شش نشست تخصصی همزمان با دومین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید