همایشها و نمایشگاه ها

تضاد اقتصادی-سیاسی چین و ایران!

همه گیری بیماری دنیا 2020 را گویی به صفحه ای از تاریخ سال هایی دور بازگردانده است؛ سال هایی که بیماری ها همه چیز را تحت الشعاع قرار می داد، از اندام انسان ها تا تاریخ و علم شان را. اگرچه دنیا کوشش دارد با ابزار های جدید به مبارزه با بیماری کووید 19 بپردازد....

27 خرداد 1399

اتمام 49 پروژه مرمتی مازندران با اعتبار 48میلیارد ریال

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از اتمام 49 پروژه مرمتی در سال98 بااعتبار 47میلیارد و 945میلیون ریال اطلاع داد.

26 خرداد 1399

طرح های راکد دانشگاه آزاد اسلامی بناب مشخص تکلیف شدند، آغاز کار فعالیت های برون دانشگاهی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب از تعیین تکلیف همه طرح های راکد این واحد دانشگاهی و آغاز کار طرح های برون دانشگاهی جدید در سال جاری خبر داد.

25 خرداد 1399

خبرنگاران الجزایر از زندانیان برای ساخت ماسک بهره می گیرد

تهران-خبرنگاران- شبکه فرانس 24 جمعه شب در گزارشی گفت، در راستای کمک برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در الجزایر، 30 زندان این کشور اقدام به ساخت ماسک و مواد ضدعفونی کردند.

22 خرداد 1399

پروفسور حیدری پدر علم فنون مذاکره ایران درگذشت

پروفسور مسعود حیدری عضو هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی و پدر اصول، فنون و هنر مذاکره ایران امروز در 84 سالگی به دیار باقی شتافت.

31 اردیبهشت 1399

دوشنبه، بدترین روز فرانسه در شمار جان باختگان کرونا

مقامات بهداشت فرانسه با تایید افزایش شمار قربانیان مبتلایان کرونا اعلام کردند که تنها در روز دوشنبه 418 نفر از شهروندان فرانسوی مبتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

29 اردیبهشت 1399

کرونا ساز جدایی ها در اروپا را کوک کرد

ویروس کرونا بعد از تأثیرات مخربی که بر سلامت و اقتصاد دنیا داشته است، هر روز بیش از روز قبل آثار خود را بر عرصه کلان سیاسی دنیا به نمایش می گذارد .

29 اردیبهشت 1399

هوشمندی و تاب آوری دو مولفه کلیدی شهرهای فردا

به گزارش خبرنگاران، حسین محمدپور زرندی در نخستین همایش ملی بهبود در سیستم های مدیریت شهری که امروز در حال برگزاری است در سخنرانی علمی با عنوان رهبری تغییر و بازطراحی فرایندها در مدیریت شهری با بیان اینکه امروز در عصر دگرگونی به سر می بریم و دنیا، تغییرات...

15 اردیبهشت 1399

ساخت سیستم یونیزه کننده هوا برای ضدعفونی کردن محیط

محققان دانشگاه کاشان، در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، پیروز به ساخت دستگاهی پیشرفته برای ضدعفونی و یونیزه کردن هوا و محیط بیمارستان ها شدند.

12 اردیبهشت 1399

کانادا: از سیاست های ترامپ در قبال کوبا تبعیت نمی کند

سرویس بین الملل - نخست وزیر کانادا با اشاره به اینکه کشورش از سیاستهای جدید دولت ترامپ در قبال کوبا تبعیت نمی کند، گفت که فعالیتهای تجاری میان کانادا و کوبا به روال گذشته ادامه خواهد داشت.

2 اردیبهشت 1399

بیگدلی بی تردید سه شنبه بود را به نشر افراز سپرد

خبرنگاران : احمد بیگدلی که از انتشار رمان بی تردید سه شنبه بود توسط نشر علم ناراضی بود ، چاپ مجدد این کتاب را به نشر افراز سپرد.

16 فروردین 1399

آنالیز تهدید ها و فرصت های چاپ و نشر برای خلق حماسه مالی

خبرنگاران: معاونت فرهنگی وزارت ارشاد در نمایشگاه ره توشه، نشست آنالیز تهدیدها و فرصت های چاپ و نشر برای خلق حماسه مالی را در روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه با حضور وزیر ارشاد و جمعی از مسئولان صنعت چاپ برگزار می نماید.

15 فروردین 1399

تأکید وزیر دفاع آمریکا بر حمایت از پیشمرگه عراق

وزیر دفاع آمریکا و نخست وزیر منطقه کردستان عراق در حاشینه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار کردند.

11 فروردین 1399

ارسال بالای تسلیحات آلمانی به کشورهای دخالت کننده در جنگ لیبی

کشور آلمان در حالی میانجی گری برای حل مناقشات لیبی را به عهده گرفته است که خود به صورت گسترده به کشورهایی که در این جنگ دخالت نموده اند و به آن دامن می زنند تسلیحات صادر می نماید.

5 فروردین 1399

سال جاری می توانید گوشی های ارزان قیمتی بخرید که وای فای 6 دارند

در سال های اخیر، گوشی های میان رده پیشرفت بسیار زیادی داشتند و از جنبه های مختلفی فاصله خود را با گوشی های رده بالا و پرچم دار کاهش دادند.

19 اسفند 1398

گشتی اینترنتی در خانه قوام السلطنه (موزه آبگینه)؛ پرونده یک سایت

سرویس پرونده یک سایت پرتال تخصصی خبرنگاران، امروز نیز در ادامه برنامه های خود در معرفی و تحلیل فنی پرتال های فعال عرصه گردشگری کشورمان، به سراغ پرتال یک موزه رفته است. سایت اینترنتی موزه آبگینه تهران، عنوان وب سایتی است که سرویس پرونده یک سایت امروز...

13 اسفند 1398

امکان مسدود یا محدود کردن پاسخها در توئیتر فراهم می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، شبکه اجتماعی توئیتر به زودی با افزودن یک ویژگی جدید به کاربران اجازه می دهد امکان پاسخ دهی به توئیت را مسدود نمایند.

9 اسفند 1398

آمادگی دانشگاه امیرکبیر در مشارکت هوشمندسازی شبکه برق و اتوماسیون

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باتوجه به دستاوردهایی که این دانشگاه در حوزه هوشمندسازی شبکه برق و اتوماسیون کسب نموده آمادگی دارد تا در اجرای طرح های ملی در این حوزه ها مشارکت کند.

2 اسفند 1398

انتقاد شدید وزیر راه از سوخت ندادن اروپا به پروازهای ایرانی

وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از عدم سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی در چند فرودگاه اروپایی در روزهای اخیر به بهانه تحریم، این اقدام اروپا را غیر قانونی و غیر انسانی دانست.

25 بهمن 1398

سفری مینیاتوری به کشور لوکزامبورگ

لوکزامبورگ، کشوری است کوچک که در اروپای غربی واقع شده و با بلژیک در شمال و غرب، آلمان در شرق و فرانسه در جنوب هم مرز است. لوکزامبورگ تنها با 2.586 کیلومتر مربع مساحت، کوچک ترین کشور قاره سبز به شمار می آید. اما کوچک بودن لزوماً چیز بدی نیست. به خصوص زمانی...

20 بهمن 1398
تعداد: (82)