اپلیکیشن ستاو با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان طراحی شد

به گزارش کتاب ارزان، در راستای حمایت از کمپین دانشجویی در خانه بمانیم، و با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان اپلیکیشن ستاو طراحی شد.

اپلیکیشن ستاو با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان طراحی شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از سازمان امور دانشجویان، با هدف بهبود ارتباط مربی و دانشجوی ورزشکار به منظور استفاده از تمرین، برنامه های تمرینی، ارزیابی های تخصصی در سطح دانشگاه ها و تحقق کمپین دانشجویی در خانه می مانیم و ورزش می کنیم برای توسعه فعالیت بدنی و تحرک در خانه اپلیکیشن ستاو طراحی و راه اندازی شد؛ بنابراین گزارش، این اپلیکیشن به منظور ایجاد نشاط و پویایی از طریق توسعه فعالیت بدنی و انجام حرکات مفرح ورزشی در بین دانشجویان، اساتید و تمامی قشر فرهیخته آموزش عالی طراحی شده است. در شرایطی که دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تعطیل است و تمامی افراد زمان خود را در خانه سپری می نمایند و رفتن به محیط بیرون و استفاده از فضا ها و اماکن ورزشی توصیه نمی گردد، خود مراقبتی، داشتن سبک زندگی سالم و انجام فعالیت بدنی در خانه می توانند راهبردی اساسی در مواجهه با شرایط کنونی باشد.

ورزش در خانه می تواند علاوه بر تقویت جسم و بالا بردن قدرت دفاعی بدن تا حدودی بر روحیه و صبوری دانشجویان برای ماندن در خانه و ایجاد انگیزه در آن ها برای مقابله با بیماری کرونا یاری کند.

در این راستا اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان هم راستا با سیاست های پیشگیرانه برای اجرای طرح پویش در خانه می مانیم و ورزش می کنیم، ضمن آنالیز ظرفیت های موجود در دانشگاه های کشور برای ایجاد پویایی، تحرک و ارتقای سلامت جسمانی دانشگاهیان از طریق ورزش و فعالیت بدنی اقدام به راه اندازی و به روزرسانی سایت ستاو به آدرس https://setav.ir با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان از طریق انجام فعالیت ها و تمرینات ورزشی از طریق اشتراک گذاری این سامانه در فضای مجازی کرده است تا در این شرایط خاص بتواند یاریی به بهبود سلامت و ارتقا سطح ورزشی دانشجو ها و استادان داشته باشد.

معینات اپلیکیشن ستاو (setav.ir)

این سامانه با هدف بهبود ارتباط مربی و دانشجوی ورزشکار به منظور استفاده از تمرین، برنامه های تمرینی، ارزیابی های تخصصی و به طور کلی بهبود اکوسیستم ورزشی در سطح دانشگاه ها ارائه شده است. این سامانه که زیرمجموعه نرم افزار ورزشی آی فییت است، دارای قابلیت های زیر است:

قابلیت های سمت دانشجو ها (ورزشکاران)

- این نرم افزار هم از طریق وب سایت و هم اپلیکیشن موبایل قابل دسترسی است.

- امکان ثبت شاخص های بدن مثل قد، وزن، دور کمر و دریافت نمودار تغییرات وزن در صفحه پروفایل شخصی دانشجو

- امکان دسترسی به هزاران تمرین و برنامه تمرینی رایگان که توسط استادان و مربی های متخصص در این زمینه ها ایجاد شده است.

- جستجوی پیشرفته و تخصصی که به راحتی می توان تمرین ها و برنامه های مختلف را بر اساس مولفه های مختلف مثل نوع ورزش، تجهیزات استفاده شده و .. پیدا نمایند.

- مشاهده برترین ها در صفحه اصلی اپلیکیشن که برترین ها میتوانند آخرین توصیه ها و مطالب اشتراک گذاشته شده توسط دانشگاه ها و اساتید، ویدئو های مهم و یا تمرین ها برنامه های توصیه شده برای دانشجویان باشد.

- مشاهده مربی ها و جستجو بین آن ها، پیدا کردن مربی مورد نظر خود و استفاده از تمرین ها و برنامه های اشتراک گذاشته شده توسط وی

- امکان تکمیل فرم های ارزیابی ایجاد شده توسط وزارت یا دانشگاه ها توسط دانشجو ها

- مشاهده لیست باشگاه ها و مراکز ورزشی دانشگاهی. به این صورت که اپلیکیشن می تواند به عنوان یک دایرکتوری کامل استفاده گردد و کاربران به راحتی بتوانند در هر دانشگاهی لیست مراکز ورزشی دسترسی داشته باشند

- امکان ثبت نام در دوره های باشگاه های دانشگاه ها به راحتی از طریق اپلیکیشن موبایل

- دریافت آخرین اخبار از طریق سیستم پیغام رسان لحظه ای ستاو که پیغام های دانشگاهی یا وزارت به راحتی از این طریق بدون احتیاج به هزینه sms دریافت نمایند.

قابلیت سمت استادان و مربی ها

- امکان ایجاد تمرین های اختصاصی شخصی. هر تمرین دارای مجموعه ای از تصاویر، توضیحات، نوع ورزش، تجهیزات و ... است که به صورت گرافیکی به دانشجو ها نشان داده می گردد.

- امکان ایجاد برنامه های ورزشی که هر برنامه لیستی از تمرین ها هست که طبق یک زمان بندی و فرمت خاصی ارائه می گردد تا دانشجو ها در دوره های زمانی مختلف اجرا نمایند. به طور مثال برنامه بدن سازی هفتگی که در هر روز چه تمرین هایی به چه صورت اجرا شوند.

- امکان ایجاد فرم های ارزیابی جهت ارائه به ورزشکار ها که فرم ها میتوانند فرم های مشاوره ورزشی، آزمون های معروف مثل NASM و نیویورک باشند.

- صفحه پروفایل اختصاصی در ستاو که به راحتی می توانند برای دانشجو های خود در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارند.

- امکان درآمدزایی از طریق ستاو از طریق فروش برنامه های ورزشی یا فرم های ارزیابی خود

- دانشجو ها میتوانند مربی را دنبال نمایند و در صورتی که برنامه جدیدی توسط مربی ایجاد شد آگاه شوند.

- امکان اشتراک گذاری تمرین یا برنامه های ورزشی ایجاد شده در شبکه های اجتماعی

قابلیت سمت مراکز ورزشی و باشگاه های دانشگاهی

- صفحه اختصاصی باشگاه، تعریف کارمندان و اعضای مربوطه، دوره های موجود و امکانات که این لینک قابلیت اشتراک در شبکه های اجتماعی را دارد.

- تعریف دوره هایی که در حال برگزاری هست مثل کلاس آموزش والیبال که هر کدام می توانند دارای زمان معین یا دوره های ثابت باشند.

- در صورت احتیاج تعریف دوره ها با هزینه و مدیریت هزینه های دریافتی از طریق ستاو

- مدیریت مربی های باشگاه که دسترسی برای ایجاد دوره در باشگاه دارند.

- دانشجو ها میتوانند باشگاه ها را دنبال نمایند و در صورتی که دوره جدیدی ایجاد کردند آگاه شوند.

سایر قابلیت های ستاو

- صفحه اختصاصی برای هر ورزشکار یا مربی که از طریق شبکه های اجتماعی به راحتی قابل اشتراک است.

- وبلاگ تخصصی که محتوا ها به صورت تفکیک شده و ساختار مورد احتیاج قابل تعریف هستند برای استفاده عمومی افراد

- اطلاع رسانی لحظه ای به هر کدام از کاربران بدون احتیاج به پیغامک از طریق سیستم نوتیفیکیشن لحظه ای ستاو

لینک سایت ستاو https://setav.ir

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 952

به "اپلیکیشن ستاو با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان طراحی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن ستاو با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان طراحی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید