با حکم زنگنه؛ بهزاد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد

وزیر نفت در حکمی بهزاد محمدی را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و معاون وزیر نفت منصوب کرد.

با حکم زنگنه؛ بهزاد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد

به گزارش وزیر نفت در حکمی بهزاد محمدی را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و معاون وزیر نفت منصوب کرد.

حکم بیژن زنگنه وزیر نفت به بهزاد محمدی به توضیح زیر است:

به استناد ماده 5 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوب 1391/2/19 مجلس شورای اسلامی، بنا به پیشنهاد اعضای هیئت مدیره محترم شرکت ملی صنایع پتروشیمی، با استعانت از خداوند متعال، بدینوسیله به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، در اجرای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، با کوشش بی وقفه برای تحقق جهش دوم در صنعت پتروشیمی با تجهیز منابع مالی موجود در کشور به روش های مختلف با استفاده از مشورت نخبگان این عرصه و بهره گیری از ظرفیت استثنایی در تنوع و مقدار خوراک واحدهای پتروشیمیایی در کشور موفق باشید.

افزایش صادرات و نیز تأکید بر تکمیل زنجیره ارزش در این صنعت با حمایت از توسعه موزون صنایع میان دستی و پایین دستی پتروشیمی، در تعامل با کارکنان صدیق و وظیفه شناس آن شرکت و به وسیله هم افزایی و انسجام بخشی به بخش نیمه دولتی و خصوصی فعال در این صنعت در تحقق اهداف ترسیم شده برای بخش پتروشیمی در برنامه ششم توسعه از دیگر اهداف اولویت داری است که آرزوی توفیق جنابعالی در تحقق آنها را دارم.

بهزاد محمدی متولد 1345 و تحصیل نموده مهندسی شیمی گرایش صنایع پالایش نفت از دانشگاه شیراز است. وی در 15 سال گذشته در صنعت نفت در سمت های مدیرعاملی و مدیر دپارتمان راه اندازی شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت، مدیر راه اندازی فازهای 9 و 10 پارس جنوبی و مدیر R&D شرکت پتروشیمی فارابی انجام وظیفه نموده است. همچنین مدیریت پروژه و کارشناسی فرآیند در پروژه های مختلف از دیگر سوابق وی به شمار می آید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "با حکم زنگنه؛ بهزاد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با حکم زنگنه؛ بهزاد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید