اخبار صنعت

آنالیز تهدید ها و فرصت های چاپ و نشر برای خلق حماسه مالی

خبرنگاران: معاونت فرهنگی وزارت ارشاد در نمایشگاه ره توشه، نشست آنالیز تهدیدها و فرصت های چاپ و نشر برای خلق حماسه مالی را در روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه با حضور وزیر ارشاد و جمعی از مسئولان صنعت چاپ برگزار می نماید.

15 فروردین 1399

دربی 85 به تعویق افتاد

با توجه به راهیابی پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ملاقات این تیم مقابل استقلال در هفته دهم لیگ برتر به تعویق افتاد.

14 فروردین 1399

شروع فصل چهارم کاوش ایرانی ها و ایتالیایی ها در کل چندار منطقه شمی

خبرنگاران/خوزستان سرپرست گروه مشترک باستان شناسی ایران، ایتالیا از شروع فصل چهارم کاوش های باستان شناسی در دره کل چندار منطقه شمی اطلاع داد.

13 فروردین 1399

تقویت صندلی دفتر وزارت خارجه در قزوین لازم است

به گزارش خبرنگاران، مرتضی روزبه ظهر چهارشنبه در ملاقات با جعفر شمسیان رئیس انجمن دوستی ایران و کرواسی و فواد معماریان مدیرعامل انجمن دوستی ایران و کرواسی که در استانداری برگزار گردید، اظهارداشت: دفاتر نمایندگی وزارت خارجه ظرفیت خوبی در استانها ایجاد...

12 فروردین 1399

سازمان جهانی بهداشت: کرونا به سرعت پیشروی می نماید، در خانه بمانید

سازمان دنیای بهداشت از همه مردم دنیا خواست تا بهتر شدن اوضاع به دلیل شیوع کرونا، در خانه های خود بمانند.

7 فروردین 1399

برگزاری مسابقات هفته ششم لیگ برتر گلف، رجحان مقتدرانه تیم سورتمه

مسابقات هفته ششم لیگ برتر گلف کشور روز گذشته برگزار شد.

6 فروردین 1399

افتتاح 3 طرح تولیدی در خراسان شمالی با حضور معاون وزیر صمت

خبرنگاران/خراسان شمالی به مناسبت دهه مبارک فجر سه طرح تولیدی با حضور مدیر عامل سازمان صنایع کوچک کشور در خراسان شمالی افتتاح و یک طرح کلنگ زنی شد.

5 فروردین 1399

جهانگیری: در این دولت بیش از تمام دولت های بعد از انقلاب به روستاها گازرسانی شده است

جلسه شورای عالی اداری عصر شنبه به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار گردید.

1 فروردین 1399

نگاهی به درآمد سرانه و هزینه بنزین در کشورهای جهان

قیمت بنزین در کشورهای مختلف بسته به پارامترهای گوناگون متفاوت است. طبق آخرین آمار ارائه شده در این حوزه، کشور ونزوئلا و سودان ارزان ترین و هنگ کنگ گران ترین بنزین را در دنیا عرضه می کنند. در بین کشورهای همسایه ایران نیز گران ترین بنزین متعلق به ترکیه...

28 اسفند 1398

زندگی در کانادا چگونه است؟

کشوری که بیش از 82 درصد جمعیت آن از شرایط زندگی خود رضایت کامل دارند، کمترین میزان گزارش جرم و جنایت در جهان را داراست و سیاست های جمعیتی خود را بر اساس مهاجرت نیروی انسانی متخصص و کارآمد چیده است، شاید بهترین مقصد برای زندگی، کار و تحصیل باشد. البته این...

22 اسفند 1398

دامپینگ کالاهای چینی در ایران، شکایتمان به جایی نمی رسد

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با انتقاد از دامپینگ کالاهای چینی در کشور گفت: چینی ها کالاهایشان را با قیمت بسیار پایین، حتی کمتر از هزینه فراوری می فروشند و با وجود اینکه می توانیم شکایت کنیم ولی نتیجه نخواهیم گرفت.

21 اسفند 1398

توزیع 9 هزار تن شکر با نرخ دولتی در لرستان

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 9 هزار تن شکر با نرخ مصوب دولتی برای تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش نرخ این ماده غذایی در استان توزیع شد.

18 اسفند 1398

ماجرای آتش سوزی در باغ اراج، ناوگان حمل و نقل عمومی نو می گردد

به گزارش خبرنگاران، این هفته رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران از شروع بکار فاز نخست سامانه تدقیق قوانین شورای شهر تهران تا 6 آینده اطلاع داد .

16 اسفند 1398

گشتی اینترنتی در خانه قوام السلطنه (موزه آبگینه)؛ پرونده یک سایت

سرویس پرونده یک سایت پرتال تخصصی خبرنگاران، امروز نیز در ادامه برنامه های خود در معرفی و تحلیل فنی پرتال های فعال عرصه گردشگری کشورمان، به سراغ پرتال یک موزه رفته است. سایت اینترنتی موزه آبگینه تهران، عنوان وب سایتی است که سرویس پرونده یک سایت امروز...

13 اسفند 1398

اقتصاد جهانی با خطر رکود روبرو نیست

موسسه گلدمن ساکس در گزارشی خاطرنشان کرد، به رغم نگرانی های اخیر در خصوص اقتصاد چین و کاهش قیمت کالاهای مختلف، اقتصاد جهانی با ریسک وقوع رکود روبرو نیست.

11 اسفند 1398

بیش از 500 میلیارد تومان در حوزه گردشگری سرمایه گذاری شد

معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی از جذب بیش از 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه گردشگری اطلاع داد.

5 اسفند 1398

آمادگی دانشگاه امیرکبیر در مشارکت هوشمندسازی شبکه برق و اتوماسیون

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باتوجه به دستاوردهایی که این دانشگاه در حوزه هوشمندسازی شبکه برق و اتوماسیون کسب نموده آمادگی دارد تا در اجرای طرح های ملی در این حوزه ها مشارکت کند.

2 اسفند 1398

خیز دوباره قیمت، وام جدید مسکن را خنثی کرد

در حالی که پرداخت تسهیلات مسکن با سقف های جدید هنوز فرایند اجرایی به خود نگرفته، بازار مسکن با شوک افزایش قیمت، به استقبال وام 240 میلیون تومانی رفت.

2 اسفند 1398

معترضان میدان نفتی ناصریه را بستند

ایسنا نوشت: برای اولین بار از زمان شروع اعتراضات عراق، تظاهرنمایندگان در استان ذی قار توانستند فراوری نفت در میدان ناصریه در شمال غرب این شهر را متوقف نمایند.

29 بهمن 1398

جمع کردن سفره طرح های نیمه تمام 400 هزار میلیارد اعتبار می خواهد

به گزارش خبرنگاران؛ مسعود سلطانی فر بعدازظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اسد آباد همدان با اشاره به اعتبارات مورد احتیاج برای انجام طرح های استانی اضافه کرد: مجموعه اعتباراتی که برای طرح های مختلف استان در بحث کشاورزی، درمان، آموزش و پرورش،...

29 بهمن 1398
تعداد: (128)