اخبار صنعت

آمادگی دانشگاه امیرکبیر در مشارکت هوشمندسازی شبکه برق و اتوماسیون

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باتوجه به دستاوردهایی که این دانشگاه در حوزه هوشمندسازی شبکه برق و اتوماسیون کسب نموده آمادگی دارد تا در اجرای طرح های ملی در این حوزه ها مشارکت کند.

2 اسفند 1398

خیز دوباره قیمت، وام جدید مسکن را خنثی کرد

در حالی که پرداخت تسهیلات مسکن با سقف های جدید هنوز فرایند اجرایی به خود نگرفته، بازار مسکن با شوک افزایش قیمت، به استقبال وام 240 میلیون تومانی رفت.

2 اسفند 1398

معترضان میدان نفتی ناصریه را بستند

ایسنا نوشت: برای اولین بار از زمان شروع اعتراضات عراق، تظاهرنمایندگان در استان ذی قار توانستند فراوری نفت در میدان ناصریه در شمال غرب این شهر را متوقف نمایند.

29 بهمن 1398

جمع کردن سفره طرح های نیمه تمام 400 هزار میلیارد اعتبار می خواهد

به گزارش خبرنگاران؛ مسعود سلطانی فر بعدازظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اسد آباد همدان با اشاره به اعتبارات مورد احتیاج برای انجام طرح های استانی اضافه کرد: مجموعه اعتباراتی که برای طرح های مختلف استان در بحث کشاورزی، درمان، آموزش و پرورش،...

29 بهمن 1398

کیمونوی ایوبی،داداش جکی چان و فراوری مشترک راه شائولین

خبرنگاران:راه شائولین اولین پروژه سینمایی فراوری مشترک ایران و چین خواهد بود. هنوز جزئیات این پروژه سینمایی منتشر نشده ولی احتمالاً یک نفر از همین بچه های باشگاه،جکی چان، جت لی و ... بازیگر نقش اول خواهد بود.

28 بهمن 1398

ابررایانه چینی در یک ثانیه یک هزار تریلیون بار محاسبه می نماید

مهندس ارشد مرکز ملی کاربردی ابررایانه چین در تیان جین بیان کرد: ابررایانه تیان هه 1 که قادر است در یک ثانیه یک هزار تریلیون بار محاسبه انجام دهد به طور کامل مورد استفاده قرار گرفته است.

27 بهمن 1398

شکایت محیط زیست از منابع انتشار بوی نامطبوع در عسلویه

خبرنگاران/بوشهر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: انتشار بوی نامطبوع در شهر عسلویه یکی از مهمترین آلودگی های محیط زیست در شهرستان عسلویه و بعضا کنگان بوده که در برخی موارد شدت آلودگی موجب نارضایتی شهروندان می گردد.

27 بهمن 1398

بهترین و بدترین نمادهای 2019

شرکت های اپل و مایکروسافت پیروز شدند در سال 2019 ارزش خود را به بالای یک تریلیون دلار برسانند.

26 بهمن 1398

حاشیه پررنگ تر از متن سینما، افرادی که با پول پاشی وارد هنر شدند

حضور در عرصه بازیگری هنوز هم برای خیلی از جوانان آرزوست؛ عرصه ای که این روز ها دستخوش اتفاقات عجیب و غریبی می گردد.

26 بهمن 1398

آمار بالای مردودی خودروها در معاینه فنی

سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از صدور معاینه فنی برتر برای 33 درصد از کل مراجعه کنندگان در امسال اطلاع داد و گفت: از ابتدای سال تا به امروز یک میلیون و 254 هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه نموده اند.

26 بهمن 1398

آنالیز تاثیر تاخیرهای پروازی بر رضایتمندی مسافرین

هدف از این پژوهش آنالیز تاخیر در پروازها و نقش آن بر سطح رضایت مندی مسافر به عنوان یک مشتری است. در این مقاله تاخیر در پرواز به صورت یک روال معمول و به تفکیک علل آنالیز شده و در نهایت راهکارهایی برای کاهش این تاخیرها و افزایش سطح رضایتمندی مسافرین بیان...

24 بهمن 1398

کنترل بازار پس از افزایش قیمت بنزین در زنجان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تشدید نظارت ها پس از سهمیه بندی، اثربخشی زیادی بر کنترل قیمت ها داشته و شمار بازدیدهایی که منجر به تشکیل پرونده می شد از 5 به 11 درصد رسیده است.

23 بهمن 1398

افتتاح بزرگ ترین رستوران زیر آب دنیا در تایلند

پوکت یکی از پرگردشگرترین مقاصد تایلند به شمار می رود، اما مطمئناً با افتتاح رستوران انداسی به عنوان بزرگ ترین رستوران زیرآبی دنیا، شهرت و معروفیتش بیشتر خواهد شد.

20 بهمن 1398

جاذبه های گردشگری فرانسه

فرانسه یکی از زیباترین کشور های اروپای غربی است و همیشه جزو جذاب ترین کشور ها از نظر صنعت توریسم و گردشگری بوده است. قسمت های شمالی و شمال شرقی فرانسه دارای آب وهوای معتدل است و علاوه بر این، شاهد جاذبه های گردشگری و توریستی فراوانی در این کشور هستیم....

19 بهمن 1398

بیمه آسیا در 8 ماهه امسال چقدر خسارت داد؟

بیمه آسیا که رتبه اول شرکتهای خصوصی صنعت بیمه را در صدور حق بیمه از آن خود کرده، در هشت ماهه امسال بیش از 2 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده و 73 درصد از برآورد فروش بیمه در سال 1398 را در این مدت محقق کرده است.

11 بهمن 1398

بردگان جاذبه گردشگری می شوند

راه اندازی تور بردگان در ماه های آینده هزاران گردشگر را جذب آفریقا می کند.این تور به ابتکار اداره گردشگری گامبیا راه اندازی خواهد شد و در قالب آن گردشگران از ده ها مکان ویژه نگهداری بردگان دیدن می کنند.

7 بهمن 1398

تشدید رقابت چینی ها در ایران

نایب رئیس اتاق مشترک ایران و چین گفت: بعد از لغو تحریم ها، شرکت های رقابتی چین که شرکای آمریکایی داشته و اجازه مراوده با ایران را نداشتند، پایشان به ایران باز خواهد شد.

7 بهمن 1398

آمار های جالبی از وب گردی کاربران ایرانی

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: چند روز پیش، شبکه تبلیغاتی یکتانت گزارش سالیانه ای از تبلیغات آنلاین و رفتار کاربران در وب منتشر کرد. گزارشی که مبتنی بر تحلیل داده های کاربران این شبکه تبلیغی در فاصله مهر 97 تا شهریور 98 است.

2 بهمن 1398

آصفی: اینستکس عملیاتی نشده و نخواهد شد، اظهارات لودریان فرار رو به جلوست

سخنگوی اسبق وزارت خارجه گفت: اینستکس اساسا عملیاتی نشده و نخواهد شد زیرا جمهوری اسلامی در شرایط فعلی در حال کاهش تعهدات برجامی است.

28 دی 1398

تسلا سایبرتراک؛ با وانت پیشرفته تسلا آشنا شوید

وب سایت گجت نیوز - حسین مرادی: تسلا سایبرتراک معرفی گشت. شرکت تسلا از وانت پیشرفته خود با قابلیت های متعددی، چون سیستم خودران رونمایی کرد. در ادامه با مشخصات و امکانات وانت جدید تسلا آشنا می شویم.

27 دی 1398
تعداد: (112)