ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد از 20 خرداد

به گزارش کتاب ارزان، ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها از 20 خرداد آغاز می شود.

ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد از 20 خرداد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی کتاب ارزان، زمان ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر (فرزند شهید، فرزند، آزاده و فرزند جانباز 25 درصد و بالاتر) برای سال تحصیلی 1400-1399 از 20 خرداد تا 20 تیرماه اعلام شد.

بر این اساس دانشگاه ها و موسسات موظف هستند زمان شروع ثبت درخواست متقاضیان واجد شرایط را با استفاده از ابزارهای مناسب (سایت دانشگاه، تابلوهای اعلانات آموزشی در کلیه دانشکده های هر دانشگاه یا موسسه) اطلاع رسانی کنند.

دانشگاه های مبدا موظفند درخواست دانشجو را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط از 20 تیر تا 31 تیرماه ضمن تایید اطلاعات متقاضی، نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را ضمیمه کنند.

متقاضیان واجد شرایط آیین نامه نقل و انتقال، باید در زمان اعلام شده، (20 خرداد لغایت 20 تیرماه) از طریق مراجعه به سامانه سجاد به نشانی portal.saorg.ir در خواست خود را با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، شرایط دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، ثبت کرده و تمامی مراحل ثبت نام اولیه، تکمیل فرم مشخصات و منوی مربوط به خدمات انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تکمیل و پس از دریافت کد رهگیری، نتیجه را ازطریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند.

همچنین دانشجویان شاهد و ایثارگری که در سال گذشته حکم میهمانی شان خاتمه یافته، باید مجدد در سامانه ثبت نام کرده و کارنامه تحصیلی خود را بارگزاری و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کنند.

متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا باید در سامانه سجاد ثبت نام کرده و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست میهمانی و انتقال خود را ارائه کنند.

متقاضی میهمانی و انتقال مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در خصوص شرایط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یک از اطلاعات ارائه شده تقاضا از شرایط بررسی خارج خواهد شد.

دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی انتقال توام با تغییر رشته از این سامانه برای ثبت در خواست خود استفاده نکنند.

خاتمهی پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1089

به "ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد از 20 خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد از 20 خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید