ثوری: حق می دهیم برخی اوقات صدای ملی پوش در بیاید، حضور حداقل 5 تیم در لیگ بوکس قطعی است

به گزارش کتاب ارزان، رئیس فدراسیون بوکس گفت: تنها منبع درآمد ملی پوشان از بوکس است و حق می دهیم برخی اوقات صدای آنها در بیاید.

ثوری: حق می دهیم برخی اوقات صدای ملی پوش در بیاید، حضور حداقل 5 تیم در لیگ بوکس قطعی است

حسین ثوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص بین المللی شدن تورنمنت بوکس فجر گفت: در مسابقات گزینشی المپیک در اردن با کشورهای مختلفی همچون هند، ازبکستان، قرقیزستان و مغولستان صحبت کردیم تا با این کشورها اردوهای مشترک داشته باشیم. حتی با هند، ازبکستان، قرقیزستان به این توافق رسیدیم که علاوه بر حضور آنها در تورنمنت های ما، اردوی مشترک رفت و برگشت نیز داشته باشیم.

وی شرح داد: برای میزبانی تورنمنت بین المللی فجر نیز با فدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی مکاتباتی داشتیم که مسابقاتی که در گذشته در تقویم رسمی آنها حضور داشته است را مجددا همه ساله مانند جام پادشاهی تایلند، جام احمد کومرت ترکیه و جام های معتبر دیگر برگزار کنیم. درخواست ما این بود که این مسابقات در تقویم فدراسیون جهانی و آسیایی ثبت شود تا هر ساله موظف به برگزاری آن باشیم. در پاسخ مسئولان فدراسیون جهانی و آسیایی برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره این مسابقات در اسفند ماه سال جاری را شرط دائمی شدن مسابقات اعلام کردند.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص گلایه های شاهین موسوی در خصوص عدم دریافت پاداش المپیکی از فدراسیون و عقب افتادن حقوق ملی پوشان گفت: تنها منبع درآمدی بچه های ما از بوکس است و ما حق می دهیم آنها برخی اوقات صدای شان در آید. با همه مسائل و بضاعت مان، سیامک صالحی نایب رئیس فدراسیون بوکس پس از کسب سهمیه توسط شه بخش و موسوی نفری 50 میلیون به این نفرات پاداش پرداخت کرد. ضمن تشکر از صالحی، باید عنوان کنم او نیز از بدنه فدراسیون بوکس است.

ثوری خاطر نشان کرد: در زمان برگزاری مسابقات در اردن نیز نفری 450 دلار به این دو ملی پوش المپیکی و نفری 300 دلار به سایر بچه ها پرداخت کردیم. قرار است در هفته آینده نیز مجددا فدراسیون نفری 30 میلیون تومان پاداش کسب سهمیه به موسوی و شه بخش پرداخت کند. با وجود اینکه این ارقام با دریافتی برخی رشته های دیگر مانند فوتبال دریافت می کنند قابل مقایسه نیست، اما اگر مقایسه کنید پرداختی های حال حاضر فدراسیون با دورهای گذشته اصلا قابل مقایسه نیست.

وی در خصوص پرداخت مطالبات عقب افتاده بوکسورها اعلام کرد: حقوق همه ملی پوشان بوکس را تا اسفندماه سال 98 پرداخت خواهیم کرد، اما حقوق موسوی و شه بخش با توجه به المپیکی شدن در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت. سایر بچه ها نیز بعد از بحران کرونا باحضور در مسابقات انتخابی و دعوت به اردوی تیم ملی، به عنوان ملی پوش حقوق دریافت خواهند کرد. در دو سه ماه اخیر نیز اردویی برگزار نشده است و شرایط مالی کشور نیز به واسطه کرونا چندان مساعد نبوده است. حقوق های عقب افتاده نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص برنامه ریزی برای برگزاری لیگ بوکس بعد از بحران کرونا گفت: واقعیت این است که اگر در حال حاضر کرونا نبود حتی تاریخ شروع مسابقات لیگ را نیز اعلام می کردیم. در این مدت با استان های مختلف برای برگزاری لیگ رایزنی داشتیم و به محض رفع محدودیت تیم ها را دعوت و خیلی زود در خصوص لیگ کارها را انجام می دهیم. حداقل حضور 5 تیم را در لیگ بوکس قطعی می دانم و امکان دارد حتی مسابقات با حضور 10 تیم نیز برگزار شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1000

به "ثوری: حق می دهیم برخی اوقات صدای ملی پوش در بیاید، حضور حداقل 5 تیم در لیگ بوکس قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثوری: حق می دهیم برخی اوقات صدای ملی پوش در بیاید، حضور حداقل 5 تیم در لیگ بوکس قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید