خبرنگاران نوسازی تاکسی های ورامین شروع شد

به گزارش کتاب ارزان، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر ورامین گفت: با توجه به صدور مجوز شماره گذاری تاکسی های دوگانه سوز با سطح آلایندگی یورو4، ثبت نام نوسازی تاکسی های فرسوده ورامین و جایگزینی با این تاکسی ها شروع شد.

خبرنگاران نوسازی تاکسی های ورامین شروع شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

حسن خوانساریان روز یکشنبه به خبرنگار خبرنگاران گفت: با توجه به صدور مجوز شماره گذاری تاکسی های دوگانه سوز با سطح آلایندگی یورو4، امکان ثبت نام متقاضیان شرکت در طرح نقدی نوسازی تاکسی های فرسوده ورامین شروع شده است.

وی اظهار کرد: این طرح با همکاری اتحادیه تاکسیرانی های کشور فراهم شده و تا انتها مهرماه سال جاری، شرایط برای ثبت نام در این طرح فراهم است و به دلیل محدودیت زمانی، متقاضیان هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

خوانساریان گفت: در اجرای این طرح، تاکسی های تا سال 88 امکان ثبت نام دارند و بر اساس آن، سمند EF7 با قیمت 950 میلیون ریال و پژو 405 با قیمت 886 میلیون ریال به متقاضیان ارائه می گردد.

وی با اشاره به این که در این طرح تاکسی های سمند، پژو، پراید و پیکان فرسوده نوسازی می شوند اظهار کرد: تاکسی های فرسوده سمند و پژو به قیمت 110 میلیون ریال، پژو آردی و پراید به قیمت 85 میلیون ریال و تاکسی پیکان به قیمت 65 ریال از دارندگان خودروهای فرسوده خریداری می گردد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر ورامین گفت: شهرستان ورامین از 500 دستگاه تاکسی فرسوده برخوردار است که با اجرای این طرح که تاکسی ها در آن با قیمتی به مراتب پائین تر از بازار عرضه می گردد، می توان پس از سال ها تاکسی های فرسوده ورامین را نوسازی کرد.

وی از متقاضیان خواست تا برای ثبت نام در این طرح به محل سازمان حمل و نقل بار و مسافر واقع در ضلع شمالی کمربندی ورامین- پیشوا مراجعه نمایند.

ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

بیش از هزار و 700 تاکسی در خطوط مختلف درون شهری و برون شهری ورامین مشغول فعالیت می باشند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1090

به "خبرنگاران نوسازی تاکسی های ورامین شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نوسازی تاکسی های ورامین شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید