ماجرای چالش میلیاردی بیرانوند با باشگاه پرسپولیس چیست؟

به گزارش کتاب ارزان، علیرضا بیرانوند به خاطر اختلاف در یکی از بندهای میلیاردی قرارداد خود با سرپرست این باشگاه وارد چالش جدیدی شده است.

ماجرای چالش میلیاردی بیرانوند با باشگاه پرسپولیس چیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی کتاب ارزان، علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها درگیر ماجرای لغو سفرش به بلژیک است، پیش از عقد قرارداد با تیم بلژیکی و در ازای اینکه تا انتها فصل در تیم پرسپولیس بماند، متممی به قرارداد خود با این باشگاه امضا کرد که طبق آن مبلغی حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان به پایه قرارداد این بازیکن اضافه می نماید.

این متمم که در زمان مدیرعاملی محمدحسن انصاری فرد امضا و به قرارداد بیرانوند اضافه شده بود، مبلغ پایه قرارداد بیرانوند را به پنج و نیم میلیارد تومان می رساند. علاوه بر این، چهار آپشن قهرمانی لیگ، کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، حضور در 60 درصد مسابقات و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان نیز آپشن هایی هستند که هر کدام 10 درصد و در مجموع 40 درصد پاداش به حساب بیرانوند واریز می نماید.

نکته دیگر این است که متمم یک و نیم میلیاردی قرارداد بیرانوند و انصاری فرد در زمان اجرا به امضای هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره این باشگاه نرسیده و حتی در سازمان لیگ نیز ثبت نشده است و اکنون محل اختلاف علیرضا بیرانوند و باشگاه پرسپولیس تخصیص 40 درصد آپشن قرارداد اوست.

طبق ادعای علیرضا بیرانوند باید 40 درصد آپشن های قرارداد او با پایه پنج و نیم میلیاردی محاسبه گردد، اما باشگاه پرسپولیس مدعی است متمم اضافه شده به قرارداد بیرانوند فقط به صورت جداگانه و در صورت تأیید وزارت ورزش به بیرانوند تعلق خواهد یافت و این میزان ربطی به پایه قرارداد این بازیکن ندارد.

علیرضا بیرانوند که از این اقدام باشگاه پرسپولیس به شدت ناراحت و دلخور است، قرار است امروز (سه شنبه) به همراه وکیل خود به باشگاه پرسپولیس مراجعه کند و با سرپرست این باشگاه در این خصوص جلسه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1098

به "ماجرای چالش میلیاردی بیرانوند با باشگاه پرسپولیس چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای چالش میلیاردی بیرانوند با باشگاه پرسپولیس چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید