موسوی: جدایی ام از تراکتور فنی نبود، همه می دانند چه اتفاقی افتاد، گل گهر شباهتی به نیم فصل اول نخواهد داشت

به گزارش کتاب ارزان، مدافع تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: جدایی من از تیم تراکتور فنی نبود و همه می دانند چه اتفاقاتی در این تیم برای من رخ داد.

موسوی: جدایی ام از تراکتور فنی نبود، همه می دانند چه اتفاقی افتاد، گل گهر شباهتی به نیم فصل اول نخواهد داشت

جهت دریافت مشاوره خدمات تراکت کنکور از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

سید احمد موسوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره حضورش در تیم گل گهر سیرجان گفت: نزدیک به دو هفته است به این تیم اضافه شدم و زیر نظر آقای جلالی در حال تمرین هستم. کم کم از تیم شناخت پیدا می کنم و خیلی به نتیجه گیری در نیم فصل دوم امیدوارم. مطمئن باشید گل گهرِ نیم فصل دوم شباهتی به نیم فصل اول نخواهد داشت و نتایج خوبی خواهیم گرفت.

وی در خصوص دلایل جدایی اش از تراکتور توضیح داد: همه طرفداران این تیم از ماجرای جدایی من اطلاع دارند. واقعاً دیگر نمی شد در این تیم ادامه داد، اما جدایی من فنی نبود.

موسوی درباره اینکه گفته می گردد اتفاقات پشت پرده باعث جدایی از او و چند بازیکن دیگر در سال های گذشته از تراکتور شده است، گفت: از این اتفاقات قبلاً هم در تراکتور افتاده است. همه می دانند در خصوص من هم چه اتفاقاتی رخ داد. من تنها دفاع راست تراکتور بودم اما وقتی شرایط را دیدم نخواستم با این تیم ادامه دهم.

در زمان حضور دنیزلی در تراکتور هم عده ای معتقد بودند مسائل پشت پرده باعث عدم نتیجه گیری این تیم شده است، آیا این موضوع صحت دارد؟ مدافع نیم فصل نخست تیم تراکتور در پاسخ به این پرسش گفت: دنیزلی خودش باید به این پرسش جواب دهد. نمی خواهم خیلی در این مورد صحبت کنم. سه سال در تبریز بودم و احترام زیادی برای مردم تبریز قائل هستم. نمی خواهم تیم وارد حاشیه گردد. هر چه را مردم باید بدانند، می دانند. شرایط اینطور نمی ماند و بالاخره درست می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 707

به "موسوی: جدایی ام از تراکتور فنی نبود، همه می دانند چه اتفاقی افتاد، گل گهر شباهتی به نیم فصل اول نخواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: جدایی ام از تراکتور فنی نبود، همه می دانند چه اتفاقی افتاد، گل گهر شباهتی به نیم فصل اول نخواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید