هجوم300هزارکارگر خارجی جدید به ایران، توصیه وزارت خارجه برای سفر به تایلند

به گزارش کتاب ارزان، خبرنگاران: در حالی رئیس جمهور در گزارش 100 روزه خود از بیکاری 6 میلیون نفر خبر داده است که از زمان آخرین سرشماری رسمی کشور در سال 90 تاکنون بیش از 300 هزار کارگر خارجی جدید به وسیله مرزها وارد کشور شده اند.

هجوم300هزارکارگر خارجی جدید به ایران، توصیه وزارت خارجه برای سفر به تایلند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگار گروه رسانه های دیگر خبرنگاران، روزنامه قدس در قالب ویژه های امروز سه شنبه خود نوشت:

آزادی شهروند کویتی از سوی ایران

قدس آنلاین: خبرگزاری کویت گزارش داد عادل الحوال، شهروند کویتی روز یکشنبه گذشته بعد از آزادی از سوی نیروهای امنیتی شیراز به همراه سعد الهاجری، سرکنسول کویت در ایران به کشورش بازگشت.

هجوم300هزارکارگر خارجی جدید به ایران

دنیا: در حالی رئیس جمهور در گزارش 100 روزه خود از بیکاری 6 میلیون نفر اطلاع داده است که از زمان آخرین سرشماری رسمی کشور در سال 90 تاکنون بیش از 300 هزار کارگر خارجی جدید به وسیله مرزها وارد کشور شده اند.

کرزی به ایران می آید

مهر: ابراهیم رحیم پور، معاون وزارت خارجه در امور آسیا و اقیانوسیه از سفر حامد کرزی رئیس جمهور افغانستان در آینده ای نزدیک به تهران اطلاع داد.

واکنش ظریف به یک خبر

مهر: وزیرخارجه درباره نقل قول منتشر شده از وی در رسانه ها درباره جزیره ابوموسی گفت: بنده دقیقاً موضع معمول کشور را گفته ام که ما آماده گفت وگو با امارات برای برطرف سوء تفاهمات درباره ابوموسی هستیم.

صلاحی معاون قالیباف شد

خبرنگاران: محمود صلاحی، استاندار سابق خراسان رضوی در حکمی از سوی شهردار تهران به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری تهران منصوب شد.

توصیه وزارت خارجه برای سفر به تایلند

ایسنا: پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه کشورمان با درج اطلاعیه ای از هموطنان خواست تا از انجام سفر غیرضروری به کشور تایلند خودداری نمایند.

خبرنگاران: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 359

به "هجوم300هزارکارگر خارجی جدید به ایران، توصیه وزارت خارجه برای سفر به تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجوم300هزارکارگر خارجی جدید به ایران، توصیه وزارت خارجه برای سفر به تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید