پیشنهاد تازه اروپایی به عابدزاده، امیر از ماریتیمو جدا می گردد

به گزارش کتاب ارزان، مدیر برنامه لژیونر های فوتبال ایران امیر عابدزاده گفت: دروازه بان تیم ملی از چند کشور از جمله یونان پیشنهاد دارد و احتمالا تیم ماریتیمو پرتغال را ترک می نماید.

پیشنهاد تازه اروپایی به عابدزاده، امیر از ماریتیمو جدا می گردد

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سایت مترو اسپورت یونان به نقل از رضا یک مدیر برنامه شرایط چند لژیونر فوتبال ایران از جمله امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی تیم ماریتیمو پرتغال را تشریح کرد. منظور از رضا احتمالاً محمودرضا فاضلی است که تعدادی از بازیکنان فوتبال کشورمان تحت مدیریت او قرار دارند.

این مدیر برنامه درباره احتمال حضور احسان حاج صفی در لیگ یونان گفت: فصل گذشته حاج صفی می خواست به تیم آریس بیاید اما او یک سال دیگر (با تراکتور) قرارداد داشت و به همین علت نتوانست به یونان بیاید زیر در خاتمه مذاکرات، مالک باشگاه (تراکتور) فشار زیادی وارد کرد تا او را حفظ کند. از آن موقع هیچ اقدامی از سوی تیم آریس برای جذب حاج صفی نشده است ولی اگر این بازیکن را بخواهند، او آزاد است.

وی در مورد کریم انصاریفرد که در حال حاضر در تیم آ. اک یونان حضور دارد، توضیح داد: من مدیر برنامه انصاریفرد نیستم و نمی دانم که آیا در گذشته علاقه ای از سوی تیم آریس به این مهاجم وجود داشته است یا خیر.

رضا در پاسخ به سئوالی مبنی بر شرایط امیر عابدزاده دروازه بان ملی پوش ایران و تیم ماریتیمو پرتغال اظهار کرد: من اخیراً با امیر صحبت کردم. او هم بازیکن آزاد است. امیر یک فصل عالی را در پرتغال با ماریتیمو گذراند و می خواهد از این تیم جدا گردد. احتمال حضور امیر در تیم آریس کم است.

مدیر برنامه لژیونرهای فوتبال ایران تاکید نمود: امیر عابدزاده پیشنهادات دیگری از تیم های خارجی و حتی از یونان هم دارد اما نمی توانم نام این تیم را فاش کنم.

وی در خاتمه گفت: فوتبالیست های ایرانی مبارز و جنگجو هستند و برای رسیدن به پیروزی و موفقیت همه چیز خود را می دهند. معتقدم در سال های آینده شاهد تعداد بیشتری از بازیکنان ایرانی در کانون توجه خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1772

به "پیشنهاد تازه اروپایی به عابدزاده، امیر از ماریتیمو جدا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد تازه اروپایی به عابدزاده، امیر از ماریتیمو جدا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید