آمادگی آذربایجان برای مذاکره درباره بحران قره باغ

به گزارش کتاب ارزان، رئیس جمهور آذربایجان در اظهاراتی از آمادگی کشورش برای مذاکره با ارمنستان با هدف سرانجام دادن به بحران قره باغ اطلاع داد.

آمادگی آذربایجان برای مذاکره درباره بحران قره باغ

جهت دریافت خدمات طراحی شاه نشین ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در تبادل نظر با خبرگزاری تاس، ضمن اعلام آمادگی کشورش برای مذاکره با ارمنستان در کشور روسیه خاطرنشان کرد در صورتی که ایروان به اقدامات خود در قره باغ انتها دهد باکو آمادگی انتها دادن به خصومت ها در این منطقه را دارد.

علی اف با تأکید بر اینکه آماده هر نوع دیداری است، اضافه نمود: در مورد این مسأله تا به امروز دعوتی دریافت ننموده ام، بنابراین این سؤال را نباید از من بپرسید.

رئیس جمهور جمهوری آذربایجان، نقش روسیه را در بحران قره باغ بسیار مهم دانست و گفت که مسکو به دلایل تاریخی و جغرافیایی همیشه این نقش را ایفا نموده و باکو نیز آماده هرگونه نشست و دیداری است.

او گفت که باکو پیش از این نیز بسرعت با پیشنهاد برگزاری نشست در سطح وزرای خارجه در مسکو موافقت نموده بود.

درگیری های جدید ارمنستان و آذربایجان در منطقه قره باغ از روز ششم مهر شروع شده و با وجود برقراری آتش بس درگیری های پراکنده میان دو کشور همچنان جریان دارد. ، مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1256

به "آمادگی آذربایجان برای مذاکره درباره بحران قره باغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی آذربایجان برای مذاکره درباره بحران قره باغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید