استقرار و پیاده سازی نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب وکار در دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش کتاب ارزان، بر اساس گزارش واحد انفورماتیک معاونت فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف، راه اندازی نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب وکار (BPMS) با موفقیت به سرانجام رسید.

استقرار و پیاده سازی نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب وکار در دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش کتاب ارزان، بنابر اعلام شرکت شماران سیستم، در این دانشگاه فرایندهای درخواست اماکن، فرایندهای نقلیه، درخواست همایش، درخواست سمینار و فرایندهای امور مناسبتی به طور کامل پیاده سازی و مورد استفاده قرار گرفته شده است. این بخش از پیاده سازی فرایندها، فاز اول راه اندازی نرم افزار فرایندهای کسب وکار در دانشگاه است.

فاز دوم این پروژه راه اندازی نرم افزار BPMS در سایر معاونت ها و بخش های مختلف دانشگاه است و تمامی فرایندهای دانشگاه صنعتی شریف در یک بستر یکپارچه، عملیاتی می شوند.

در این عملیات، گروه تحلیل شماران سیستم وظیفه مهندسی مجدد فرایندهای موجود و استخراج طرح نهایی و بهینه سازی فرایندها را به عهده داشت.

نرم افزار پیاده سازی شده تنها نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب وکار بومی ایرانی با نام تجاری شاتو پلاس است که موفق به کسب گواهینامه بین المللی از شرکت تک کانادا شده است .این نرم افزار در بستر متن باز و عدم وابستگی به سیستم عامل توسط شرکت شماران سیستم طراحی و فراوری شده است.

شرکت راهبران شماران سیستم که یکی از زیرمجموعه های شرکت شماران سیستم است. مسئولیت پیاده سازی این نرم افزار در دانشگاه صنعتی شریف به عهده راهبران شماران سیستم بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 122

به "استقرار و پیاده سازی نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب وکار در دانشگاه صنعتی شریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار و پیاده سازی نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب وکار در دانشگاه صنعتی شریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید