اعتراض یک نماینده به لغو دورکاری کارمندان

به گزارش کتاب ارزان، تهران (پانا) - نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از حذف دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی با وجود افزایش مبتلایان کرونا گفت دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی برای مراقبت از سلامت مردم ضروری است.

اعتراض یک نماینده به لغو دورکاری کارمندان

محمدعلی محسنی بندپی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: علی رغم شتاب قابل توجه در تامین واکسن مورد احتیاج به وسیله دولت محترم، همچنان ویروس کرونا روزانه بیش از 10 هزار نفر را مبتلا نموده و جان نزدیک به 200 نفر را می گیرد. اخیراً باخبر شدیم که دورکاری به صورت صددرصد از دستور کار دستگاه های اجرایی خارج شده است که این موضوع مغایر اسناد بالادستی و سلامت مردم و تهدیدکننده سلامت خانواده هاست و موجب بازکردن آغوش برای پیک ششم کرونا می گردد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم اضافه نمود: دورکاری حدود 30 سال است که به وسیله کشورهای در حال توسعه و پیشرفته اجرا می گردد و عمدتاً نه برای بیماری یا کووید 19 بلکه با هدف افزایش بهره وری، کاهش ترافیک و آلودگی هوا اجرا می گردد.

وی تاکید نمود: مجلس باید وارد این موضوع گردد و برای مراقبت از سلامت مردم و افزایش بهره وری دستگاه های اجرایی تصمیم بگیرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1885

به "اعتراض یک نماینده به لغو دورکاری کارمندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض یک نماینده به لغو دورکاری کارمندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید