کسب و کار

آمادگی دانشگاه امیرکبیر در مشارکت هوشمندسازی شبکه برق و اتوماسیون

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باتوجه به دستاوردهایی که این دانشگاه در حوزه هوشمندسازی شبکه برق و اتوماسیون کسب نموده آمادگی دارد تا در اجرای طرح های ملی در این حوزه ها مشارکت کند.

2 اسفند 1398

خیز دوباره قیمت، وام جدید مسکن را خنثی کرد

در حالی که پرداخت تسهیلات مسکن با سقف های جدید هنوز فرایند اجرایی به خود نگرفته، بازار مسکن با شوک افزایش قیمت، به استقبال وام 240 میلیون تومانی رفت.

2 اسفند 1398

10 کلید فراموش شده در کسب و کار

توجه به بعضی نکات ساده که معمولا فراموش می گردد فضای رشد و توسعه کسب وکارتان را هموارتر خواهد نمود

30 بهمن 1398

جمع کردن سفره طرح های نیمه تمام 400 هزار میلیارد اعتبار می خواهد

به گزارش خبرنگاران؛ مسعود سلطانی فر بعدازظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اسد آباد همدان با اشاره به اعتبارات مورد احتیاج برای انجام طرح های استانی اضافه کرد: مجموعه اعتباراتی که برای طرح های مختلف استان در بحث کشاورزی، درمان، آموزش و پرورش،...

29 بهمن 1398

کنترل بازار پس از افزایش قیمت بنزین در زنجان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تشدید نظارت ها پس از سهمیه بندی، اثربخشی زیادی بر کنترل قیمت ها داشته و شمار بازدیدهایی که منجر به تشکیل پرونده می شد از 5 به 11 درصد رسیده است.

23 بهمن 1398

افتتاح بزرگ ترین رستوران زیر آب دنیا در تایلند

پوکت یکی از پرگردشگرترین مقاصد تایلند به شمار می رود، اما مطمئناً با افتتاح رستوران انداسی به عنوان بزرگ ترین رستوران زیرآبی دنیا، شهرت و معروفیتش بیشتر خواهد شد.

20 بهمن 1398

سفر به والنسیا ، تقابل سنت و مدرنیته در شهری اروپایی

اسپانیا یکی از کشورهای توریستی در قاره اروپا است که در طول سال گردشگران بسیاری را جذب می نماید. در این کشور، شهرهای بسیاری مورد توجه توریست ها و مسافران قرار می گیرند که از جمله این شهرها می توان به والنسیا اشاره نمود. اگر تصمیم داشتید به والنسیا سفر کنید...

17 بهمن 1398

20+1 مکان دیدنی و شگفت انگیز در قاره آسیا (قسمت دوم)

شاید بسیاری از ما زمانی که قصد مسافرت به دیگر کشور ها را داریم، آخرین مقصدی که به آن فکر می کنیم قاره آسیا باشد. ولی نباید این موضوع را نادیده گرفت که این قاره پهناور پر از شگفتی است. با خبرنگاران همراه باشید تا بهترین مقاصد گردشگری این قاره پهناور را مرور...

16 بهمن 1398

بیمه آسیا در 8 ماهه امسال چقدر خسارت داد؟

بیمه آسیا که رتبه اول شرکتهای خصوصی صنعت بیمه را در صدور حق بیمه از آن خود کرده، در هشت ماهه امسال بیش از 2 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده و 73 درصد از برآورد فروش بیمه در سال 1398 را در این مدت محقق کرده است.

11 بهمن 1398

بردگان جاذبه گردشگری می شوند

راه اندازی تور بردگان در ماه های آینده هزاران گردشگر را جذب آفریقا می کند.این تور به ابتکار اداره گردشگری گامبیا راه اندازی خواهد شد و در قالب آن گردشگران از ده ها مکان ویژه نگهداری بردگان دیدن می کنند.

7 بهمن 1398

تشدید رقابت چینی ها در ایران

نایب رئیس اتاق مشترک ایران و چین گفت: بعد از لغو تحریم ها، شرکت های رقابتی چین که شرکای آمریکایی داشته و اجازه مراوده با ایران را نداشتند، پایشان به ایران باز خواهد شد.

7 بهمن 1398

محققان پوست مصنوعی برای الیتام زخم تولید کردند

یک استارت آپ نانویی پیروز به ساخت دستگاهی شده که قابلیت تولید پوست مصنوعی با استفاده از نانوالیاف را دارد.

3 بهمن 1398

آمار های جالبی از وب گردی کاربران ایرانی

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: چند روز پیش، شبکه تبلیغاتی یکتانت گزارش سالیانه ای از تبلیغات آنلاین و رفتار کاربران در وب منتشر کرد. گزارشی که مبتنی بر تحلیل داده های کاربران این شبکه تبلیغی در فاصله مهر 97 تا شهریور 98 است.

2 بهمن 1398

رکورد سرقت اطلاعات کارت های اعتباری ترکیه شکسته شد ، اطلاعات 460 هزار نفر برای فروش گذاشته شد

بزرگترین تخلیه اطلاعات کارت های اعتباری در ترکیه شکسته شد و اطلاعات بیش از 460 هزار نفر به سرقت رفته است و اکنون در یک وب سایت مشکوک برای فروش گذاشته شده است.

1 بهمن 1398

آصفی: اینستکس عملیاتی نشده و نخواهد شد، اظهارات لودریان فرار رو به جلوست

سخنگوی اسبق وزارت خارجه گفت: اینستکس اساسا عملیاتی نشده و نخواهد شد زیرا جمهوری اسلامی در شرایط فعلی در حال کاهش تعهدات برجامی است.

28 دی 1398

میلیاردرهای گیشه؛ بازیگران ایرانی چقدر دستمزد می گیرند؟

روزنامه هفت صبح: درباره رقم دستمزد بازیگران سینمای ایران بار ها عدد هایی در رسانه های رسمی منتشر شده است. سال پیش هم هفت صبح میزان دستمزد بعضی بازیگران را اظهار داشت که واکنش های زیادی به همراه داشت. در آن گزارش نوشتیم همه موهبات بازیگران به دستمزد های...

27 دی 1398

خشمتان چه می خواهد به شما بگوید؟

خبرنگاران: همه ما گاهی در زندگی دچار احساس خشم می شویم. خشم و عصبانیت معمولا یک روز یا چند ساعت با ماست و سپس رفع می گردد. هیجانات ما همواره طی روز نوسان دارند، اما اگر بیشتر اوقات احساس خشم کنیم، چه دلیلی می تواند داشته باشد؟

25 دی 1398

هواوی در برابر تحریم کنندگان خود می ایستد

شرکت هواوی از کوتاه امدن در برابر رقبا خسته شده و تصمیم دارد از این پس در برابر تحریم کنندگان خود موضع بگیرد.

11 دی 1398

همکاری جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان فارس برای تجهیز کمپ جوانان جهان اسلام

خبرنگاران/فارس رئیس جهاد دانشگاهی و مدیرکل ورزش و جوانان فارس در خصوص تجهیز و هوشمندسازی کمپ توانمندسازی جوانان جهان اسلام در شیراز توسط جهاد دانشگاهی، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

9 دی 1398

تخلیه فرودگاه لوتون انگلیس به دلیل وجود بسته مشکوک

خبرنگاران: فرودگان لوتون انگلیس به دلیل وجود بسته مشکوک تخلیه شد.

8 دی 1398
تعداد: (74)