استارتاپ

زنگنه: توانایی ساخت 80 درصد تجهیزات صنعت نفت را داریم

وزیر نفت مهم ترین اقدام های صورت گرفته برای توسعه ساخت داخل در صنعت نفت را تشریح کرد و گفت: هم اکنون قادر به ساخت و تأمین دست کم 80 درصد تجهیزات ثابت صنعت نفت در داخل کشور هستیم.

2 اسفند 1399

نانوذرات مس برای تولید ماسک ضدویروس به کار گرفته می شود

فناوری نانوذرات مس با تاسیس یک استارت آپ برای تولید فیلتر و ماسک های ضدویروس به کار گرفته می شود، این فیلتر ها و ماسک ها برای مقابله با کرونا مناسب هستند.

1 آبان 1399

خبرنگاران حاجی میرزایی: تحولات نوینی در ⁧فناوری آموزشی⁩ در راه است

تهران- خبرنگاران- محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در توئیتی بیان کرد که تحولات نوینی در ⁧فناوری آموزشی⁩ برای نزدیک تر شدن به ⁧عدالت آموزش⁩ در راه است.

16 مرداد 1399

کرونا ویروس نفس استارتاپ ها را به شماره انداخت

امروزه در بسیاری از کشورها فعالیت استارتاپ ها به عنوان فرصتی بی بدیل در حل مسائل اقتصادی و از همه مهم تر اشتغال زایی در سطح بالا مطرح است.

23 اردیبهشت 1399

محصولی که شایسته خودمان است

در این گفت وگوی کوتاه با زویا نیکنام و حسین حجازی، از خودشان بیشتر پرسیده ایم و اینکه قبل از بلد چه نموده اند و کجا مشغول به کار بوده اند.

19 فروردین 1399

محققان پوست مصنوعی برای الیتام زخم تولید کردند

یک استارت آپ نانویی پیروز به ساخت دستگاهی شده که قابلیت تولید پوست مصنوعی با استفاده از نانوالیاف را دارد.

3 بهمن 1398

شیرینیا؛ استارتاپی با طعم شیرین

از ایده ای که در گذشته در ذهن داشتم، تصمیم گرفتم استارتاپ شیرینیا را در همین حوزه ولی این بار برای فروش کیک و شیرینی خانگی راه بیندازم.

16 آبان 1398

پارک ویژه استارت آپهای ایرانی در ارمنستان احداث می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی در ادامه سفر خود به ایروان ظهر امروز با هاکوپ آرشاکیان وزیر حمل و نقل و فناوری های پیشرفته ارمنستان دیدار و مصاحبه کرد.

4 آبان 1398

اوبر پیشرفت می نماید؟!

اوبر زیان دهی یک میلیارد دلاری خود را در روز پنج شنبه منتشر کرد، زیرا شرکت خدمات تاکسی اینترنتی به شدت برای توسعه تحویل مواد غذایی و حمل ونقل خود هزینه می نماید؛ اوبر افزایش درآمد خود را در اولین گزارش سه ماهه خود به عنوان یک شرکت عمومی، بیش از 20 درصد...

7 مرداد 1398