اعتراف مربی استقلال به پرسپولیسی بودن!

به گزارش کتاب ارزان، فراز کمالوند در نهایت با جدایی از شاهین بوشهر به عنوان دستیار مجیدی در استقلل مشغول به کار شد. مربی ای که شاید مهم ترین دوران حرفه ای اش را روی نیمکت تراکتور گذرانده باشد. در همان دوران دلبری از طرفداران تراکتور کمالوند یک شب در گفت و گوی تلفنی با برنامه نود کوشش کرد تا برای اثبات رنگی بودن عادل از خاطرات دوران ورزشی نویسی اش در یک روزنامه بگوید. جاییکه به گفته خودش عادل در کنارش می نشست. او برای اینکه عادل را از برج بی طرفی اش به پایین بکشاند بدون هیچ مدارایی گفت: تعارف نداریم. هم من پرسپولیسی بودم. هم تو

اعتراف مربی استقلال به پرسپولیسی بودن!

شبی که عادل تصور نمی کرد همکار سابقش برای خوشایند طرفداران تراکتور اعتبار حرفه ای او را به حراج بگذارد. عادل آن شب یکی از معدود دفعاتی بود که در برنامه اش به نوعی آچمز شد.

اتفاقی که حالا بعد از یک دهه برای خود مربی استقلال تکرار شد. کمالوند بعد از بازی برابر فولاد در حالی که داشت اظهارات فنی می کرد ناگهان با این سوال روبرو شد که در مورد پرسپولیسی بودن تان چه صحبتی دارید؟ این جا بود که کمالوند با گفتن خسته نباشید فرار از پاسخگویی به این سوال را ترجیح داد و خداحافظی کرد.

شاید کمالوند تصور نمی کرد اذعانش به پرسپولیسی بودن او را کمتر از یک دهه بعد در این موقعیت قرار بدهد. کاری با پرسپولیسی بودن یا نبودن عادل نداریم، اما شاید مربی این روز های استقلال تازه متوجه زشتی رفتار آن شب خود با عادل گردد. جایی که عادل نمی توانست بعد از شنیدن ادعای کمالوند با یک خسته نباشید آنتن زنده را ترک کند.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1555

به "اعتراف مربی استقلال به پرسپولیسی بودن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف مربی استقلال به پرسپولیسی بودن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید