تهران ظرفیت پذیرش مهاجران نو را ندارد

به گزارش کتاب ارزان، تهران (پانا) - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه تهران ظرفیت پذیرش مهاجران نو را ندارد، گفت متاسفانه همچنان ورود مهاجران نو به تهران ادامه دارد.

تهران ظرفیت پذیرش مهاجران نو را ندارد

عبدالرضا چراغعلی در جلسه بررسی مسائل ترافیکی تهران گفت: با توجه به شرایط و بررسی هایی که از کلیه شاخص ها در حوزه مهندسی، شهرسازی و ترافیکی در تهران اجرا شده است، این شهر دیگر ظرفیت ندارد.

وی افزود: متاسفانه همچنان سیل مهاجرت به تهران را شاهد هستیم و آمارها نشان می دهد که این افزایش در دوسال اخیر خیلی بیشتر شده است و باید مکان یابی های جدیدی را انجام دهیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران مطرح نمود: ورود بی رویه خودروها به استان باعث ایجاد بار ترافیکی زیادی شده و آلودگی هوا را افزایش داده است؛ به علاوه دستگاه ها و ادارات باید نسبت به بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل خود برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

چراغعلی سپس گفت: برخی از سازمان ها و ادارات در گذشته سرویس حمل و نقل عمومی برای کارکنان خود داشتند که به علت فرسوده شدن این خودروها دیگر از آنها استفاده نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه شهروندان نیز باید تلاش کنند تا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند، ادامه داد: سفرها به مرکز استان افزایش پیدا کرده است، این در حالی است که در گذشته از شرق و غرب استان این همه اندازه ورودی ها وجود نداشت.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، برگشت به ساعت ترافیکی قبل را از ستاد کرونا در تهران خواستار شد و گفت: از شهرداری نیز می خواهیم تا تمهیدات لازم را در این زمینه فراهم کند، ضمن اینکه ساماندهی پارک های حاشیه ای نیز در دستور کار قرار گیرد

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1927

به "تهران ظرفیت پذیرش مهاجران نو را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران ظرفیت پذیرش مهاجران نو را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید