خبرنگاران حضور پرشور مردم در انتخابات، دوم اسفند را به جشن ملی تبدیل کرد

به گزارش کتاب ارزان، قم - خبرنگاران - استاندار قم با صدور پیامی گفت: حضور گسترده، باطراوت و شورانگیز مردم سرافراز ایران در پای صندوق های رای، دوم اسفند را به روز جشن ملی و تجلی گاه شعور و اراده یک ملت تبدیل کرد.

خبرنگاران حضور پرشور مردم در انتخابات، دوم اسفند را به جشن ملی تبدیل کرد

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در این پیغام آورده است: حضور گسترده مردم در انتخابات دوم اسفند، برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار میهن عزیز اسلامی رقم زد.

پیغام ادامه یافته است: حماسه ای سترگ و سرنوشت ساز که در برهه حساس کنونی و در اوج شرارت ها و دشمنی ها برعلیه انقلاب اسلامی شکل گرفت و با ترسیم افق های روشن و پرامید برای آینده کشور، جلوه های زیبایی از نمود مشارکت سیاسی و قدرت مردمی نظام را در معرض دید جهانیان قرار داد.

استاندار قم تاکید نمود: این جانب خدای بزرگ را بر هوشیاری و وظیفه شناسی این ملت غیور سپاس گفته، بر خود لازم می دانم از حضور پرشور مردم فهیم استان قم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، خاصه مراجع عظام تقلید، ائمه آدینه و علمای معزز که با حضور آگاهانه خویش و دعوت پرشور مردم برای حضور در این عرصه سرنوشت ساز، به خلق این حماسه عظیم و به یادماندنی یاری کردند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

در ادامه این پیغام آمده است: همچنین به نوبه خود از زحمات تمام عوامل دست اندرکار برگزاری انتخابات در استان اعم از مسئولان ستاد انتخابات استان و شهرستان، هیات های محترم اجرایی، نظارت، بازرسی، فرماندار محترم، بخشداران، نامزدهای محترم و اعضای ستادها و هواداران آن ها، دادگستری و عوامل امنیتی و انتظامی، اصحاب رسانه و شبکه استانی نور که با مساعی و کوشش خود، مقدمات برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور در استان را فراهم کردند، عرض تشکر و قدردانی و از خداوند منان اقتدار، عزت و سربلندی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی و سلامتی خدمتگزاران به نظام و شما مردم غیور و همواره درصحنه را مسالت دارم.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، روز آدینه دوم اسفندماه در سراسر کشور برگزار گردید. مردم قم در مجلس شورای اسلامی 3 نماینده و در مجلس خبرگان رهبری یک نماینده دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 819

به "خبرنگاران حضور پرشور مردم در انتخابات، دوم اسفند را به جشن ملی تبدیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حضور پرشور مردم در انتخابات، دوم اسفند را به جشن ملی تبدیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید