ستاد بایدن: انتخابات به دیوان عالی بکشد، مقابله می کنیم

به گزارش کتاب ارزان، تهران (پانا) - ستاد انتخاباتی جو بایدن در واکنش به تهدید ترامپ درباره کشاندن پرونده انتخابات به دیوان عالی، گفت اگر او به تهدید خود عمل کند، تیم های حقوقی دموکرات ها با این اقدام مقابله خواهند کرد.

ستاد بایدن: انتخابات به دیوان عالی بکشد، مقابله می کنیم

به گزارش العالم، ستاد انتخاباتی جو بایدن به اظهارات رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد و ترامپ را به تلاش برای سلب حق رأی آزاد آمریکایی های متهم کرد.

به گزارش وبگاه خبری هیل، ستاد انتخاباتی بایدن در این خصوص گفت: ترامپ سعی دارد حق مردم آمریکا برای رأی آزاد را سلب کند. ترامپ نتیجه انتخابات را تعیین نمی کند و فرایند دموکراتیک همچنان ادامه دارد.

ستاد انتخاباتی بایدن با ابراز اطمینان درباره پیروزی نامزد حزب دموکرات در انتخابات شرح داد: اطمینان داریم که پس از اتمام فرایند شمارش آراء، بایدن رئیس جمهور می شود.

مدیر ستاد انتخاباتی بایدن، اظهارات ترامپ را شنیع، بی سابقه و نادرست خواند و گفت اگر ترامپ به تهدید خود برای بردن پفراینده به دیوان عالی و جلوگیری از طی کردن فرایند طبیعی شمارش آرا عمل کند، تیم های حقوقی دموکرات ها با این اقدام مقابله خواهند کرد.

رئیس جمهور آمریکا ساعاتی پیش در حالی که همچنان شمارش آرا ادامه دارد، در سخنانی مدعی شد پیروز انتخابات شده و هر نتیجه ای غیر از این نتیجه، تقلب در انتخابات است و اگر لازم باشد پفراینده را به دیوان عالی می کشاند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1334

به "ستاد بایدن: انتخابات به دیوان عالی بکشد، مقابله می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد بایدن: انتخابات به دیوان عالی بکشد، مقابله می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید