طراحی سر در ورودی ویلا: عباسی: مشکل AFC دولتی بودن استقلال و پرسپولیس نیست، نباید به باشگا ه ها درِ باغ سبز نشان داد

به گزارش کتاب ارزان، رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال گفت به AFC اعلام شده است که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شرایط ویژه ای دارند.

طراحی سر در ورودی ویلا: عباسی: مشکل AFC دولتی بودن استقلال و پرسپولیس نیست، نباید به باشگا ه ها درِ باغ سبز نشان داد

جهت دریافت خدمات طراحی سر در ورودی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران، سعید عباسی بعد از نشست امروز فدراسیون فوتبال درباره مجوز حرفه ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس و اینکه گفته می گردد فدراسیون های قبلی با لابی که در AFC داشتند این مشکل را حل می کردند، گفت: به هیچ وجه چنین چیزی نیست. سال های قبل هم این قضیه با همین شدت بوده، ولی ممیزی AFC به علت کرونا و دیگر مسائلی که وجود داشت در سال های قبل در کشور های دیگر هم به این شدت نبود. در عربستان و دیگر کشور ها نیز در بحث ریجکت مشکل داشتند و برخی از باشگاه های شان ریجکت شدند. کمیته بدوی و استیناف مثل سال گذشته کار خودش را کرد، ولی به غیر از این دو باشگاه (استقلال و پرسپولیس) بقیه باشگاه های ما نیز مشکل حرفه ای سازی دارند.

وی درباره اینکه گفته می گردد AFC مجوزی را مشروط صادر نمی کند، یادآور شد: شما باید از افرادی که اهل این کار هستند و نتایج و ارتباطات را می دانند مثل آقای عزیزی خادم سؤال کنید تا جواب درست را بدهند. برخی وقت ها نیازی نیست صحبتی گردد، چون همه چیز رصد می گردد و باید دقت کنیم که در باغ سبز به باشگاه ها نشان ندهیم و به خودمان دروغ نگوییم. اگر سال های سال به این روش کار جلو رفته است دیگر نباید همین موضوع تکرار گردد. الان AFC شرایط را خیلی سخت نموده است و به جز اینکه کمیته های استیناف و بدوی نظر می دهند، خودش جداگانه وارد می گردد و نظر می دهد.

رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای درباره اینکه در نامه AFC ذکر شده است باشگاه ها به کمیته انضباطی می فرایند و با این حال ممکن است مجوز حرفه ای صادر گردد، گفت: بحث کمیته انضباطی نیست یا تیمی می تواند مجوز حرفه ای بگیرد و یا نمی تواند.

وی در واکنش به اینکه گفته می گردد مشکل اصلی باشگاه ها، مالکیت مشترک است و اینکه اگر پرسپولیس به وزارت اقتصاد واگذار گردد دولتی می ماند، اضافه نمود: بحث دولت نشده است، چون تیم های عربستانی هم به نوعی دولتی هستند، ولی برای حل این مسئله راه چاره هایی را می گذارند. همه باید دست به دست هم بدهیم و اصل موضوع را حل کنیم. تیم های دیگر هم همینطور هستند. عملکرد فولاد و سپاهان تأیید شده است و گل گهر هم مشکل کمی دارد.

عباسی درباره اینکه پرسپولیس باید برای رضایت نامه یحیی گل محمدی هشت میلیارد پرداخت کند و آیا الان می تواند این کار را انجام دهد، توضیح داد: باید ببینید قوانین چه می گوید و خارج از آن نمی توان چیزی گفت. قوانین می گوید تا قبل از 9 شهریور باید این پول پرداخت می شد که انجام نشده است. این مسائل در باشگاه های دیگر آسیایی هم وجود دارد و فقط مختص ایران نیست، ولی شرایط این دو باشگاه ویژه است و ما به AFC این موضوع را اعلام کردیم. تا روز دوشنبه فرصت داده شده است و همه راه هایی که قانونی است را پیش می رویم. سال گذشته هم این اتفاق برای دو تیم رخ داد و آقای تاج و وزیر به AFC رفتند و موقتاً مجوز صادر شد، ولی مشکل به طور کامل حل نشد. الان قرار شده است که کارگروه پرسپولیس و کارگروه استقلال درباره جوابیه AFC جوابگو باشند تا ببینیم این هفته چه اتفاقاتی رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1952

به "طراحی سر در ورودی ویلا: عباسی: مشکل AFC دولتی بودن استقلال و پرسپولیس نیست، نباید به باشگا ه ها درِ باغ سبز نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سر در ورودی ویلا: عباسی: مشکل AFC دولتی بودن استقلال و پرسپولیس نیست، نباید به باشگا ه ها درِ باغ سبز نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید