قاسمی: لغو ویزا بین ایران و روسیه برای تورهای گردشگری و دارای شرایطی است

به گزارش کتاب ارزان، سخنگوی وزارت امور خارجه اخبار منتشره مبنی بر لغو ویزا میان ایران و روسیه را ناقص دانست و گفت: قرار است ویزای تورهای گردشگری تحت شرایط خاصی لغو گردد که هنوز امضا نشده است.

قاسمی: لغو ویزا بین ایران و روسیه برای تورهای گردشگری و دارای شرایطی است

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا ارزان قیمت هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه اخبار منتشره در بعضی رسانه ها مبنی بر لغو ویزا میان ایران و روسیه را ناقص دانست و گفت: قرار است ویزای تورهای گردشگری تحت شرایط خاصی، میان دو کشور لغو گردد که هنوز امضا و اجرایی نشده است.

وی اضافه نمود: این خبر به صورتی که امروز در بعضی رسانه ها منتشر شد، صحت ندارد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: در این خصوص آنچه می توان فعلاً اظهار کرد آن است که بر اساس مذاکرات انجام شده قبلی بین دو کشور، قرار است ویزای تورهای گردشگری تحت شرایط خاصی که مورد موافقت قرار گرفته، میان دو کشور لغو گردد که این توافق نیز هنوز اجرایی نشده است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: توافق و سند مورد اشاره پاراف شده و قرار است به زودی بین دو کشور امضاء گردد.

قاسمی در گفت وگو با ایرنا همچنین گفت: تا انجام تفاهمات لازم برای لغو ویزای عادی برای شهروندان دو کشور هنوز گام های زیادی باقی است که باید در فرصت مقتضی بین مقامات ذی ربط دو کشور مورد تفاهم قرار گرفته و به مرحله اجرا در آید.

وی توصیه کرد با توجه به اینکه نشر این گونه اخبار ناقص و تیترهای غیردقیق می تواند برای هموطنان عزیز ایرانی مشکل ساز گردد، بهتر آن است که قبل از انتشار این گونه اخبار، از منابع موثق و ذی صلاح استعلام گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اسفند 1398 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 698

به "قاسمی: لغو ویزا بین ایران و روسیه برای تورهای گردشگری و دارای شرایطی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی: لغو ویزا بین ایران و روسیه برای تورهای گردشگری و دارای شرایطی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید