ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا چیست؛ ریحانه برای همیشه از ایران رفت؟

به گزارش کتاب ارزان، سام درخشانی بازیگر سرشناس کشورمان در یک گفت و گوی تلفنی درباره ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه کشورمان گفت: ریحانه پارسا در حال حاضر در کشور همسایه در خارج از کشور زندگی می کنند، او در تصمیمی که به یکباره گرفتند، ما و خانواده خود را غافلگیر کردند، در تماس تلفنی که با او داشتنم متوجه شدم که از بازیگری مایوس شده است.

ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا چیست؛ ریحانه برای همیشه از ایران رفت؟

سام درخشانی درباره مهاجرت ریحانه پارسا گفت: من به ریحانه پارسا توصیه کردم که پل های پشت سر خود را خراب نکند، تا دوباره به کشور بازگردد، البته او هنوز تصمیم قطعی نگرفته اند.

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی (متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد. از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

ریحانه پارسا در خوب بد جلف

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند؛ و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند؛ که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1298

به "ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا چیست؛ ریحانه برای همیشه از ایران رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا چیست؛ ریحانه برای همیشه از ایران رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید