واکنش باشگاه تراکتور به خبر مذاکره با مربی ایتالیایی

به گزارش کتاب ارزان، میر معصوم سهرابی در گفت وگوی تلفنی با برنامه موج فوتبال در مورد آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم تراکتور اظهار کرد: باتوجه به فشردگی مسابقات، تمرکز اصلی کادر مدیریتی و کادر فنی برای کسب حداکثر امتیازات از بازی های آینده است. هیأت مدیره تراکتور پس از جمع بندی های لازم در تعطیلات نیم فصل، تصمیمات مناسب برای رسیدن تیم به ثبات را اتخاذ خواهند کرد.

واکنش باشگاه تراکتور به خبر مذاکره با مربی ایتالیایی

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

سهرابی در مورد مذاکره با یک سرمربی ایتالیایی، گفت: مطرح شدن نام مربیان خارجی تنها حدس است. جلسه هم اندیشی خوبی با حضور پیشکسوتان باشگاه برگزار شده و کمیته فنی نیز طی این هفته معرفی می گردد تا تصمیم گیری ها به صورت کارشناسی و با ارزیابی وضعیت فعلی باشد.

وی اظهار داشت: معتقدم فردی باید به عنوان سرمربی انتخاب گردد که بتواند با فرهنگ ما ارتباط برقرار نموده و به راحتی اینجا زندگی کند. طرفداران مطمئن باشند که تصمیم خوبی در مورد سرمربی آینده تیم گرفته می گردد.

سهرابی در مورد ناراحتی مالک باشگاه از شرایط اخیر تراکتور، اظهار کرد: آقای زنوزی فردی است که سرمایه اش را به خاطر عشق به وطن در ورزش هزینه نموده است؛ نباید اجازه دهیم عده ای با هدف سوء استفاده، مسائلی را در سکوها به جریان بی اندازند. اکنون تیم های صنعتی و تیم استقلال با مسائل و مسائل اقتصادی روبرو هستند. اما آقای زنوزی دو تیم را خریداری نموده و با بهترین امکانات اقتصادی اداره می نماید.

وی با تأکید بر اینکه اصلی ترین رقیب تراکتور حاشیه است، گفت: طرفداران می توانند با حمایت هایشان، آقای زنوزی را برای ادامه تیمداری دلگرم نموده و با حاشیه سازان برخورد نمایند.

سهرابی در مورد جابجایی تیم، اعلام کرد: آقای الهامی و شیخ لاری به طور کامل تراکتور را می شناسند و بازیکنان جدید بر اساس نظرات کادرفنی جذب خواهند شد؛ البته در حال حاضر تمرکز ما برای کسب حدأکثر امتیازات از بازی های پیش رو است.

وی در مورد وضعیت کوین فورچونه، اظهار کرد: فورچونه از نیمکت نشینی گلایه دارد و به همین دلیل پس از بازی با شاهین شهرداری بوشهر در تمرینات تیم شرکت ننموده است که پرونده انضباطی در این زمینه تشکیل شده و قطعاً تصمیماتی گرفته می گردد تا باشگاه از نظر اقتصادی ضرر نکند.

سهرابی با بیان اینکه در مورد نوع جذب بازیکن آسیب شناسی شده است، گفت: بازیکنی جذب می گردد که با فرهنگ ما سازگاری داشته باشد و اولویت نخست، جذب بازیکنان داخلی است؛ در غیر این صورت، بازیکن خارجی رزومه دار به جمع تراکتور اضافه خواهد شد.

وی اظهار داشت: روند رو به رشد تیم آغاز شده و این موضوع در بازی با فولاد مشهود بود. با حمایت بیشتر طرفداران، نتایج تیم بهتر هم می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 532

به "واکنش باشگاه تراکتور به خبر مذاکره با مربی ایتالیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه تراکتور به خبر مذاکره با مربی ایتالیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید