شرایط عجیب ستاره سابق استقلال در بلژیک

به گزارش کتاب ارزان، امیرحسین حسین زاده پدیده لیگ برتر ایران و ستاره فصل گذشته تیم استقلال بود که زیر نظر فرهاد مجیدی به یکی از مهره های کلیدی این تیم تبدیل شد. این هافبک 21 ساله، در انتها فصل گذشته با پیشنهاد باشگاه شارلوا بلژیک روبرو شد و تصمیم گرفت شرایط خوب خود در استقلال و لیگ ایران را به بهای لژیونر شدن از دست بدهد.

شرایط عجیب ستاره سابق استقلال در بلژیک

در قرارداد حسین زاده با استقلال قید شده بود که با پرداخت مبلغی در حدود 250 هزار دلار می تواند از این تیم جدا گردد و این بازیکن هم با استفاده از چنین بندی، راهی بلژیک شد.

حضور این بازیکن در بلژیک البته چندان برایش خوش یمن نبود. از سفر حسین زاده به بلژیک برای امضای قرارداد با شارلوا چند هفته می گذرد، اما او هنوز نتوانسته کار انتقالش را به شارلوا نهایی کند؛ در نتیجه همچنان قادر به بازی برای تیم شارلوا نیست و زمان را به سرعت از دست می دهد.

ظاهراً باشگاه شارلوا در انتقال مبلغ رضایتنامه حسین زاده به استقلال دچار مشکل شده است و به علت تحریم ها، این اقدام امکانپذیر نیست؛ در حالی که حتی گفته می شد امکان دارد شارلوا این مبلغ را در ازای پرداخت پول رضایتنامه محمد محبی به باشگاه سانتاکلارا پرتغال پرداخت خواهد نمود، اما تا به امروز خبر رسمی و قطعی منتشر نشده است.

امروز آدینه ادوارد استیل سرمربی شارلوا در نشست خبری پیش از بازی با زولته وارخم در هفته پنجم ژوپیر لیگ بلژیک اشاره کوچکی به شرایط امیرحسین حسین زاده داشت و تایید کرد که مسائل این بازیکن ایرانی هنوز رفع نشده است.

استیل با بر شمردن غایبان تیمش در بازی فردا، در مورد حسین زاده گفت که مسائل اداری در پیوستن او به شارلوا تمام نشده است و علاوه بر این، حسین زاده به زمان بیشتری برای آمادگی و هماهنگی احتیاج دارد.

شرایطی که حسین زاده در آن گرفتار شده است را شاید هیچکس پیش بینی نمی کرد. دو هفته از آغاز لیگ ایران و آغاز کار استقلال سپری شده و در بلژیک هم کار به هفته پنجم رسیده است. حسین زاده در این مدت امکان بازی پیدا نکرده و شاید اگر زمان به عقب بازگردد، در تصمیمش برای پیوستن به تیم شارلوا تجدیدنظر کند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 مرداد 1401 بروزرسانی: 28 مرداد 1401 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 2152

به "شرایط عجیب ستاره سابق استقلال در بلژیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط عجیب ستاره سابق استقلال در بلژیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید