10 جاده مسدود است ، مردم از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند

به گزارش کتاب ارزان، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محور کرج ـ چالوس ترافیک سنگین داریم و در راستا رفت و برگشت محورهای فیروزکوه و هراز همچنین آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت تردد روان است.

10 جاده مسدود است ، مردم از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در اغلب جاده های کشور روان است، گفت: تردد ثبت شده در جاده ها در شبانه روز گذشته بر اساس اطلاعات 2 هزار و 354 دستگاه ترددشمار فعال جاده ای نسبت به روز قبل 6.3 درصد افزایش نشان می دهد.در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راهها 12.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

وی گفت:در راستای رعایت ضوابط مقابله با کرونا مردم حتما از انجام سفرهای غیرضروری پرهیز نمایند.

آزادراه کرج ـ قزوین با 130 هزار تردد در یک شبانه روز پرترددترین جاده

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج ـ قزوین با حدود 130 هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه کرج ـ تهران با 115 هزار تردد و آزادراه تهران ـ کرج با 112 هزار تردد پر ترددترین جاده کشور بود.

کماکان 10 جاده مسدود داریم

آشوری با اشاره به انسداد 10 محور به دلیل کاهش ایمنی جهت گفت: در این باره می توان به محورهایی نظیر پونل ـ خلخال، گنج نامه ـ تویسرکان، خرم آباد ـ پلدختر، جاده فرعی شمشک ـ دیزین و محور فرعی مسجدسیلمان، ایذه اشاره نمود.

تردد روان در محور هراز و ترافیک سنگین در جاده کندوان

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت در جهت رفت و برگشت ترافیک روان است.

وی از بروز ترافیک سنگین در محور کندوان محدوده دزدبن اطلاع داد.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: همچنین در آزادراه کرج ـ قزوین محدوده محمدشهر ترافیک سنگین داریم.

باران در بعضی از جاده های دو استان

وی با بیان اینکه در محورهای منتهی به شمال کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم از بارش پراکنده برف و باران در بعضی از جاده های استان آذربایجان غربی و بارش باران در بعضی از جاده های استان آذربایجان شرقی اطلاع داد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1575

به "10 جاده مسدود است ، مردم از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 جاده مسدود است ، مردم از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید