تماس تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر بهداشت، آمادگی برای تامین واکسن در دوره پیش رو

به گزارش کتاب ارزان، وزیر امور خارجه در تماس تلفنی با وزیر بهداشت آمادگی وزارت امور خارجه برای استمرار همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و هلال احمر برای تامین بیشتر واکسن در دوره پیش رو و بر اساس نیازهای اعلامی از سوی حوزه درمان را خاطرنشان کرد.

تماس تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر بهداشت، آمادگی برای تامین واکسن در دوره پیش رو

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه تلفنی با عین اللهی وزیر بهداشت گفت وگو کرد.

در تماس تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با بهرام عین اللهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزیر امور خارجه با گرامیداشت یاد و نام شهدای حوزه سلامت و درمان در کشور در دوره سخت مقابله با ویروس کرونا و همچنین با قدردانی از تلاش و مجاهدت مجدانه کادر درمان در سراسر کشور، رسیدن واکسیناسیون در سطح کشور به رقم 100 میلیون دُز تزریق را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همکاران گرانقدر وی در حوزه سلامت در سراسر کشور تبریک گفت.

امیرعبداللهیان در این گفت وگوی تلفنی همچنین آمادگی وزارت امور خارجه برای استمرار همکاری نزدیک با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هلال احمر کشورمان برای تامین بیشتر واکسن در دوره پیش رو و بر اساس نیازهای اعلامی از سوی حوزه درمان کشور را گفت.

امیرعبداللهیان با اشاره به دستور رئیس جمهور در شروع به کار دولت به وزارتخانه های امور خارجه و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجام یکصد میلیون دُز واکسیناسیون با استفاده از تولیدات داخلی و خارجی را رکورد بزرگ دولت سیزدهم در حوزه سلامت خواند.

به گزارش فارس، عین الهی چندی پیش در اظهاراتی گفته بود:در واکسیناسیون، حجم زیادی واکسن تامین شد و اگر می خواستیم با نیروها و امکانات وزارت بهداشت، این کار را انجام دهیم، بیش از یکسال زمان می برد اما در طول چندماه در آستانه 100 میلیون دُز واکسن تزریقی هستیم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1933

به "تماس تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر بهداشت، آمادگی برای تامین واکسن در دوره پیش رو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر بهداشت، آمادگی برای تامین واکسن در دوره پیش رو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید